donati.pl
donati.pl
donati.pl
donati.pl
O firmie

Firma Donati powstała w 1930 roku, od tamtych lat zdobyliśmy pozycję lidera na międzynarodowym rynku urządzeń dźwigowych.  Nasza dewiza to różnorodność rozwiązań i niezawodność produktów - to dla nas najwazniejsze.    Elektryczne wciągarki łańcuchowe, ręczne i elektryczne żurawie, elektryczne podnośniki linowe, żuraw kanałowy, system profili mostowych  znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu.

Podstawą dzialalności firmy Donati jest  zaspokojenie wymagań rynku i satysfakcja Klienta.   Nasz departament sprzedaży zajmuje się aktywnym wspieraniem klientów. Modułowe podzespoły produkowane przez Donati oferują odpowiednie rozwiązania na potrzeby rynku.

DONATI SOLLEVAMENTI jest jednym z niewielu producentów na świecie, zdolnych do zapewnienia pełnego zakresu elektro-mechanizmów i wyposażenia standardowe lifting. Zbudowane z materiałów wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie produkty Donati  reagują na potrzeby rynku światowego.
  Departament posprzedażowy  Donati Sollevamenti srl   jest skierowany na zadowolenie klientów . Wzajemny szacunek i zaufanie jest podstawą do ustanowienia długoterminowych relacji, Jesteśmy elastyczni i gotowi  do nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami. Obsługa posprzedażowa jest zorganizowana tak , aby dać natychmiastowe odpowiedzi i rozwiązania dotyczące części zamiennych, usług i procedur gwarancyjnych lub pogwarancyjnych.
Donati Sollevamenti S.r.l.  przykłada szczególną  uwagę nie tylko do jakości i wyglądu swoich produktów lecz przede wszystkim do właściwego wyboru materiałów i ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcji , aż do produktu końcowego. Kontrola obejmuje pełną organizację pracy, za pośrednictwem systemu kontroli jakości, która od 1993 roku kontroluje i sprawdza pracę całej firmy.

Donati Sollevamenti Srl przestrzega przepisów dekretu 231/01 w sprawie odpowiedzialności administracyjnej i prawnej  firm i stowarzyszeń.
Z tego powodu zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą  się skontaktować z Donati  lub chcą nawiązać relacje biznesowe i / lub podjęcia negocjacji i / lub innego rodzaju relacji odnoszących się do działalności Donati, najpierw do odwiedzenia strony Kodeksu Etyki.Dostępny nowy elektryczny wciągnik łańcuchowy Seria DLK
2012-07-24
Wydajności od 125 kg. do 2000 kg. z wózków. Techniczny / dokumentacja handlowa będzie dostępna jak najszybciej w strefie BROSZURY-Instrukcje obs ...
Katalog on-line części zamiennych
2012-07-23
Jets już dostępny katalog on-line części zamiennych. Więcej tutaj. ...

DONATI DYSTRYBUCJA W POLSCE
ul. Roosevelta 120B
41-800 Zabrze
Tel. 32 630 10 10
Fax 32 630 32 32

biuro@donati.plCertyfikaty


Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).